Metamar

Tekstury dla architektów

Płyty z kamieni naturalnych/slaby

Mozaiki z kamienia naturalnego

Kamień naturalny na taras

Prezentujemy katalog tekstur, które będą pomocne do przygotowania projektu architektonicznego o dowolnym profilu. Nasze zasoby uszeregowaliśmy wedle najbardziej reprezentatywnych kategorii produktowych. Znajdziecie tu tekstury płyt z kamienia naturalnego, mozaikowego oraz przeznaczonych do wykładania przestrzeni o charakterze tarasu.

Tekstury z kamienia naturalnego dla architektów

Zwracamy uwagę nie tylko na wysoką jakość estetyczną, ale również paletę naszych wzorów łączymy z przewidywanym sposobem wykorzystania materiału i potencjalnym kontekstem przestrzeni, w której zostanie wykorzystany. Stale monitorujemy najnowsze trendy obecne we współczesnej architekturze i wedle zapotrzebowania na konkretne style, staramy się nieustannie aktualizować nasze zasoby.

Wahasz się nad doborem tekstury lub chciałbyś o coś dopytać? Skorzystaj z naszego doradztwa!

Dokładamy najwyższej staranności, aby być na bieżąco z potrzebami naszych klientów i sprostać ich gustom. Dlatego w wypadku potrzeby uzyskania informacji produktowej o charakterze najbardziej szczegółowym czy ściśle eksperckim zachęcamy do konsultacji z nami drogą mailową lub telefoniczną. Służymy fachowym doradztwem i pomagamy rozwiać wszelkie wątpliwości, które bywają nieodłączną częścią każdej pracy projektowej.