Metamar

Realizacje

Nasze produkty znalazły już zastosowanie w setkach projektów i realizacji. Marmury, trawertyn, wapień i onyks można podziwiać w wielu miejscach i przestrzeniach. Te pochodzące ze świata natury surowce są zarówno wyjątkowo efektowne i piękne, jak i praktyczne – trwałe, wytrzymałe, stabilne i niezwykle funkcjonalne. Nasze realizacje udowadniają, że obróbka kamienia jest prawdziwą sztuką.

Kamień naturalny w aranżacji wnętrz oraz elewacjach zewnętrznych i ogrodach

Kamienie naturalne z oferty Metamar zdobią wnętrza wielu domów prywatnych i instytucji oraz obiektów publicznych. Służą jako posadzki, powierzchnia schodów oraz efektowne wykończenie ścian. W tej roli doskonale sprawdzają się m.in. klasyczne trawertyny lub marmury. Kamienie naturalne wykorzystywane są także do wykończenia pomieszczeń np. jako parapety, umywalki, czy blaty lub elementy dekoracyjne – ornamenty wind i recepcji czy postumenty w holach i lobby hotelowych. Ten rodzaj materiału idealnie nadaje się również na zewnątrz budynków. Wytrzymały i trwały kamień naturalny z powodzeniem może stać się częścią atrakcyjnej elewacji czy fasady budynku. Tu na szczególną uwagę zasługują piękne elewacje wapienne Aero Cream lub Anthracite Gold. Kamień naturalny stanowi też świetne rozwiązanie w projektowaniu ogrodów. Kamienne ścieżki, obudowy oczek wodnych i fontann, wykończenia skalniaków, murki i ogrodzenia wykonane z wysokiej jakości kamienia naturalnego prezentują się elegancko i pozytywnie wpływają na cały wygląd posesji. 

Ogromny wybór dostępnych elementów, zarówno płyt wielkoformatowych, jak i dodatków, sprawia, że możliwości realizacji na bazie kamieni naturalnych Metamar są niemal nieograniczone. Kamień naturalny pasuje do wielu stylów i konwencji. To ekologiczny surowiec, który jest przyjazny dla mieszkańców i użytkowników budynków. Nasi specjaliści doradzą, jaki rodzaj kamienia wybrać do wnętrza, a jaki doskonale sprawdzi się na zewnętrz. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć realizacji z wykorzystaniem naszych kamieni naturalnych.