Metamar

Umywalki onyxowe

Onyks to przepiękny kamień szlachetny będący jedną z odmian chalcedonu charakteryzującego się swoją prześwitującą strukturą. Występuje on w wielu miejscach na świecie. Z uwagi na swoje właściwości przepuszczające światło jest wykorzystywany często jako element dekoracji, biżuterii, a także jako element sztuki użytkowej, do której możemy zaliczyć wyjątkowe umywalki onyxowe.

Umywalki onyxowe – zalety

Umywalki onyxowe ceni się przede wszystkim ze względu na ich wspaniały wygląd. W naszej ofercie dostępne są modele wykonane zarówno z białego, jak i miodowego onyksu, który stanowi niesamowitą ozdobę łazienki. Kamień ten sprawdzi się nie tylko w nowoczesnym minimalistycznym pomieszczeniu, ale też w stylu loftowym i innych. Dodatkową zaletą naszych umywalek onyxowych jest ich polerowana powierzchnia, dzięki której są gładkie w dotyku i praktyczne, jeśli chodzi o wykonywanie codziennych czynności oraz ich konserwację.

Oprócz różnych odcieni złota, brązów i bieli dysponujemy atrakcyjnymi kształtami umywalek onyxowych. W naszej ofercie znajdziesz klasyczną prostokątną umywalkę z biało-złotego onyksu z geometrycznym spadem, miodową umywalkę o opływowym nowoczesnym kształcie oraz uniwersalny okrągły wariant wprowadzający do pomieszczenia element harmonii.

Umywalki onyksowe zachwycają swoimi walorami dekoracyjnymi. Możliwość przepuszczania światła pozwala stworzyć w pomieszczeniu o odpowiednim oświetleniu niezwykle intymny klimat. Umywalki onyxowe są bardzo uniwersalne, ponieważ dostępne są w kilku kształtach, a ich styl sprawdzi się w zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych łazienkach.