Metamar

Listwy / Dekory wapienne

Parapety z kamienia to bardzo eleganckie i atrakcyjne wizualnie rozwiązania, które świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju wnętrzach. Za wyborem kamiennych parapetów przemawia ich trwałość, elegancja, komfort użytkowania. Parapety z kamienia łatwo utrzymać w czystości, są też bezpieczne i ekologiczne. Ich ceny również nie są wygórowane, jeśli weźmiemy pod uwagę jakość oferowanych przez nas produktów. Kamienne parapety wykonywane są m.in. z marmuru. Gwarantujemy, że wnętrza, do których dodadzą Państwo nasze parapety z kamienia, zyskają pod każdym względem – zarówno jeśli chodzi o ich funkcjonalność, jak i estetykę.

W naszej stałej ofercie są gotowe parapety kamienne o grubości 2 lub 3 cm, o zaokrąglonych bokach.

Listwy dekoracyjne są świetnym sposobem, by nadać pomieszczeniom zupełnie nowego charakteru. Nie musisz już wykonywać kompleksowego i drogiego remontu, by sprawić, że przestrzenie ponownie zaczną zachwycać. Wystarczy użyć dekorów wapiennych, które możesz wygodnie przymocować w dowolnym miejscu.

Stwórz niepowtarzalny klimat

Jak szybko, łatwo i niedrogo sprawić, że pokój, kuchnia czy łazienka nabierze ciekawego i ekskluzywnego charakteru? Wystarczy zastosować dekory wapienne, które dostępne są w naszym sklepie. Kamienne listwy ozdobne to sposób na niepowtarzalny klimat, co z pewnością zrobi wrażenie zarówno na domownikach, jak i gościach. Dzięki przemyślanemu użyciu, wpasowaniu w nowoczesny projekt, można za ich pomocą przeprowadzić różne zabiegi optyczne: sprawić wrażenie, że pomieszczenie jest większe, albo że sufit znajduje się wyżej lub niżej. Produkty, które możesz u nas kupić, powstają z naturalnego kamienia, są bardzo wysokiej jakości i posłużą przez długie lata. Przykładem może być wapień Rustic Grey w kolorze szarym. Odcienie szarości świetnie nadadzą się tam, gdzie istnieje potrzebna podkreślenia szyku i elegancji, jednak w sposób spokojny i stonowany.

Uniwersalność i łatwy montaż

Produkty z oferty kamieni wapiennych mają uniwersalne przeznaczenie. To w jakich miejscach je wykorzystasz i w gdzie będą zamocowane, zależy tylko od inwencji Twojej bądź pomysłu projektanta wnętrz, z którym współpracujesz. Świetnie nadadzą się jako dekoracje ścienne na korytarzu i klatce schodowej, możesz otoczyć nimi salonowy kominek, zamocować tuż ponad kuchennym blatem albo wokół dużego lustra w łazience. Poszczególne elementy wapiennych listew można łączyć ze sobą na różne sposoby, tworząc oryginalne dekoracje. Oferowane przez nas rozwiązania są bardzo łatwe w samodzielnym montażu, wobec czego nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na fachowca. Należy tylko pamiętać o używaniu kleju dobrej jakości, a przed montażem dokładnie wyczyścić powierzchnię ściany.