Metamar

Kamień naturalny do wykańczania wnętrz – oferta

Dlaczego warto wybrać nasz kamień naturalny do wnętrz?

Płyty z kamieni naturalnych dzięki swojej charakterystyce będą się doskonale prezentować na każdego rodzaju powierzchni, zarówno na ścianach, podłodze, schodach jak i parapetach. W każdym przypadku będą tworzyć ciekawą aranżację i emanować pięknem, sprawiając, że wnętrza oraz zewnętrzne elewacje zachwycą niepowtarzalnym wyglądem.

Płyty kamienne w Metamar

Do produkcji płyt kamiennych, czyli slabów używamy bloków kamiennych wydobywanych w kilkudziesięciu kopalniach na terytorium Turcji. Bloki te po wydobyciu są cięte na większe płyty o grubości 2 lub 3 cm, a także mniejsze płytki, z których układamy oryginalne mozaiki oraz wycinamy gotowe elementy wykończeniowe. Aby odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, wszystkie rodzaje płyt kamiennych dostępne są w kilku wariantach różniących się swoimi gabarytami.

Różnorodność kamieni naturalnych

Nasze slaby dostępne są w wielu wzorach zależnie od rodzaju kamienia, z którego są wykonane (marmurtrawertynwapień, onyks). Daje to szeroką gamę możliwości ich wykorzystania w aranżacji wnętrz, zarówno w domach prywatnych jak i obiektach użyteczności publicznej bądź też w przestrzeniach biznesowych. Ponieważ surowe slaby uzyskiwane są z kamienia naturalnego ich brzegi nie są idealnie równe i nie mają kształtu prostokąta. Dodatkowo posiadają też szorstką fakturę i dopiero po wyszlifowaniu bądź wypolerowaniu uzyskują swój ostateczny idealny kształt i wygląd prezentowany w ofercie.

Płyty z kamieni naturalnych są unikalnym i ekskluzywnych produktem. Jednym z ich najważniejszych i niewątpliwych atutów jest niepowtarzalny i nie do podrobienia efekt wizualny, jaki uzyskasz, układając je na wybranych powierzchniach. Wzór widoczny na powierzchni każdej płyty jest jedyny w swoim rodzaju. Już jedna płyta z kamieni naturalnych może zadecydować o charakterze aranżacji Twojego mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem dostępnych kamieni naturalnych. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.