Metamar

Producent materiałów z kamieni naturalnych

Hurtownia płyt i płytek mamurowych, trawertynowych, onyksowych

Informacje o firmie METAMAR

Zapraszamy wszystkich, którzy budują lub remontują swoje domy i mieszkania, zarówno klientów indywidualnych jak i deweloperów, architektów, wykonawców prac budowlanych i kamieniarskich. Największa w Polsce dostępność od ręki tak wielorakiego asorytmentu. Firma Metamar Marble jest największym w Turcji producentem elementów kamiennych – slabów, płytek, mozaik, obiektów przestrzennych. Jest również właścicielem kilkudziesięciu kopalń wysokiej klasy marmuru, trawertynu, onyksu i wapieni.

Producent kamienia naturalnego i lider w światowej branży kamieniarskiej Metamar ma już swoje centrum sprzedaży i logistyki na Polskę i Europę – w Woli Mrokowskiej koło Warszawy. Polska hurtownia kamienia naturalnego to magazyny z największym w kraju asortymentem ilościowym i rodzajowym. Dysponujemy ponad 100 rodzajami kamieni, zarówno w wysokiej jakości płytach wielkoformatowych, jak i gotowych elementach.

Kamień naturalny do wnętrz, elewacji i ogrodów

Zapraszamy profesjonalistów z branży budowlanej (architektów, zakłady kamieniarskie, firmy budowlane, developerów) oraz Klientów indywidualnych budujących lub remontujących swoje mieszkania i domy.

Dysponujemy szerokim wyborem kamieni do aranżacji wnętrz, do stosowania na zewnątrz (elewacje kamienne, chodniki, tarasy) oraz do zastosowań specjalnych (elementy dekoracyjne, parapety, umywalki kamienne i in.).

Warto przyjechać do nas po materiały i inspiracje, jak można w praktyce wykorzystać kamienie naturalne. Zawsze służymy fachowym doradztwem w naszej hurtowni.

Wybrane lokalizacje zakładów produkcyjnych Metamar oraz kopalń białego marmuru, Bianco Neve, szarych marmurów, Tundra Grey, Tundra Blue, Pietra Natuca, Ice Grey, Nordic Gre, trawertynów, Gold, Classic, Ivory, marmurów beżowych, Cafe Desert, Cream OPino, Beige Crystalino, Onyksu Amber.