Metamar

Galeria zdjęć firmy Metamar

Lata doświadczeń na rynku kamienia naturalnego sprawiły, iż Centrum wyrobów z kamienia naturalnego Metamar może pochwalić się sporą ilością dokonań. Jako że nic nie przemawia do wyobraźni lepiej niż obraz, mamy przyjemność zaprezentować Państwu obszerną galerię zdjęć. Znajdują się tu ilustracje prezentujące nasze realizacje, kopalnie wydobywcze, z których czerpiemy materiał wykorzystywany do tworzenia wyrobów z kamienia naturalnego, a także zdjęcia konkretnych produktów z kamienia (najlepszych gatunków – marmur, wapień, trawertyn, onyks).

Dzięki największej w Polsce dostępności wielorakiego asortymentu, to właśnie nasza polska hurtownia kamienia naturalnego mieszcząca się w Woli Mrokowskiej koło Warszawy cieszy się popularnością zarówno wśród profesjonalistów z branży budowlanej, a więc architektów, deweloperów, firm budowalnych oraz zakładów kamieniarskich, jak i również klientów indywidulanych poszukujących wysokiej jakości kamieni naturalnych do wnętrz, elewacji bądź też ogrodów.

Aranżacje z kamieniem naturalnym – zainspiruj się!

W Metamar wierzymy, że kamienie naturalne są nie tylko kwintesencją gustownego stylu oraz elegancji, ale również dowodem na piękno otaczającej nas przyrody. Z tego też względu nieustannie wzbogacamy ofertę naszej hurtowni kamienia naturalnego o kolejne propozycje płyt wielkoformatowych oraz gotowych elementów takich jak chociażby stylowe, kamienne umywalki, trwałe i odporne na uszkodzenia parapety oraz blaty kuchenne i łazienkowe. W naszym asortymencie znaleźć można także elementy dekoracyjne w postaci schodów, kominków lub marmurowych balustrad, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród osób poszukujących luksusowych, oryginalnych i trwałych detali nadających całemu wnętrzu niepowtarzalnego i prestiżowego charakteru.

Potrzebujesz pomocy w wyborze kamienia naturalnego pasującego do aranżacji ogrodu, projektu bryły domu lub też wnętrza mieszkania? Nasz kompetentny i posiadający wieloletnie doświadczenie zespół z przyjemnością udzieli fachowej pomocy i podpowie, które kamienie cechują się większą odpornością chociażby na zmienne czynniki atmosferyczne i dzięki temu lepiej sprawdzą się na zewnątrz, a także doradzi po jakie materiały sięgać, aby elementy dekoracyjne wewnątrz domu niezmienne zachwycały swoim estetycznym i ozdobnym wyglądem. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem i kontaktu z naszym przedstawicielem!