Metamar

Parapety z kamienia

Odpowiednio dobrane parapety są podstawą wykończenia każdego domu i mieszkania. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się modele z marmuru, wapienia czy trawertynu.

Parapety z kamienia naturalnego w Metamar

Nasze parapety wyróżniają się solidnością, funkcjonalnością i estetycznym sposobem wykonania. Dbamy o to, by jak najlepiej komponowały się z oknami i posadzkami. Zaletą kamiennych parapetów jest wytrzymałość (odporność na ogień i na ścieranie), łatwość użytkowania, łatwość w czyszczeniu oraz przyjazność środowisku. Dodatkowy atut tego typu produktów stanowi ich elegancki wygląd, dzięki któremu sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w różnych stylach.

Na jakie parapety z oferty Metamar warto zwrócić uwagę?

Produkty Metamar nadają się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Przeważają tu modele polerowane w różnych kolorach i wykonane z różnego rodzaju kamieni. Dostępny jest m.in. wapień Cream Ole w kolorze beżowym, trawertyn Classic Light w kolorze beżowym, marmur Tundra Grey Ocean w kolorze szarym, marmur Mink w kolorze szarym oraz wapień Simena w kolorze beżowym.

Marmur, trawertyn czy wapień – na co się zdecydować?

Wapień charakteryzuje się przyjemnym, ciepłym odcieniem, często jest kojarzony z nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem i współczesnym wzornictwem. Trawertyn wyróżnia się specyficzną porowatością i wyraźnym uwarstwieniem. Parapety z marmuru cechują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką, podkreślają stylowe wnętrza. Naszą ofertę kierujemy zarówno do profesjonalistów z branży budowlanej, jak i klientów indywidualnych budujących lub remontujących swoje mieszkania i domy.