Zakłady kamieniarskie – co oferujemy?

Turcja dysponuje 40% globalnych zasobów kamieni naturalnych, będąc światowym potentatem w tej dziedzinie. Firma Metamar Marble to natomiast największy producent wyrobów z kamienia i właściciel wielu kopalń oraz zakładów produkcyjnych na terenie Turcji.

W Woli Mrokowskiej w województwie mazowieckim mamy własny magazyn z największym wyborem różnego rodzaju kamieni, slabów i płytek kamiennych, mozaiki itd. Możemy dostarczyć materiał lub przygotować gotowe do montażu elementy.

Atrakcyjne warunki współpracy

Mamy świetnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Jako że jesteśmy właścicielami kamieniołomów, zapewniamy ciągłość dostaw dla zakładów kamieniarskich.

Nasze kamienie są wyjątkowe i dość nowe na polskim rynku. Warto przełamać monotonię powszechnie dostępnych okładzin kamiennych. Z nami rozwiniesz swoją działalność i staniesz się bardziej konkurencyjny.

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z zakładami kamieniarskimi. Więcej informacji przez kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod telefonem +48 600 902 300.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.