Zakłady kamieniarskie

Turcja dysponuje 40% globalnych zasobów kamieni naturalnych, będąc światowym potentatem w tej dziedzinie. Firma Metamar Marble to natomiast największy producent elementów kamiennych i właściciel wielu kopalń oraz zakładów produkcyjnych na terenie Turcji.

W Woli Mrokowskiej w województwie mazowieckim mamy własny magazyn z największym wyborem różnych rodzajów kamieni, slabów, płytek, mozaiki itd.. Możemy dostarczyć materiał lub przygotować gotowe do montażu elementy.

Mamy świetnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Jako że jesteśmy właścicielami kamieniołomów, zapewniamy ciągłość asortymentu.

Nasze kamienie są wyjątkowe i dość nowe na polskim rynku. Warto przełamać monotonię powszechnie dostępnych okładzin kamiennych. Z nami rozwiniesz swoją działalność i staniesz się bardziej konkurencyjny

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Więcej informacji przez kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub pod telefonem +48 600 902 300.

Z nami rozwiniesz swoją działalność i staniesz się bardziej konkurencyjny.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.