Producent materiałów z kamieni naturalnych

 

kamień naturalny

Informacje o firmie METAMAR

Firma Metamar Marble jest największym w Turcji producentem elementów kamiennych – slabów, płytek, mozaik, obiektów przestrzennych. Jest również właścicielem kilkudziesięciu kopalń wysokiej klasy marmuru, trawertynu, onyksu i wapieni.

Producent kamienia naturalnego i lider w światowej branży kamieniarskiej Metamar ma już swoje centrum sprzedaży i logistyki na Polskę i Europę – w Woli Mrokowskiej koło Warszawy. Polska hurtownia kamienia naturalnego to magazyny z największym w kraju asortymentem ilościowym i rodzajowym. Dysponujemy ponad 100 rodzajami kamieni, zarówno w wysokiej jakości płytach wielkoformatowych, jak i gotowych elementach.

 

 

Kamień naturalny do wnętrz, elewacji i ogrodów

Zapraszamy profesjonalistów z branży budowlanej (architektów, zakłady kamieniarskie, firmy budowlane, developerów) oraz Klientów indywidualnych budujących lub remontujących swoje mieszkania i domy.

Dysponujemy szerokim wyborem kamieni do aranżacji wnętrz, do stosowania na zewnątrz (elewacje kamienne, chodniki, tarasy) oraz do zastosowań specjalnych (elementy dekoracyjne, parapety, umywalki kamienne i in.).

Warto przyjechać do nas po materiały i inspiracje, jak można w praktyce wykorzystać kamienie naturalne. Zawsze służymy fachowym doradztwem w naszej hurtowni.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.