Metamar

Kamienne parapety i schody

Podstawę wykończenia domu czy mieszkania stanowią odpowiednio dobrane parapety. Kamienne realizacje firmy Metamar z marmuru, wapienia czy trawertynu to istotny detal architektoniczny – solidny, funkcjonalny i estetyczny zarazem. Dobrze skomponowany z oknem i posadzką, cieszy oko i pobudza zmysły. Parapety z kamienia są bardzo wytrzymałe (ognioodporne i odporne na ścieranie), komfortowe w użytkowaniu, łatwe w czyszczeniu i przyjazne dla środowiska.

Kamienne parapety

Parapety z kamienia to bardzo eleganckie i atrakcyjne wizualnie rozwiązania, które świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju wnętrzach. Za wyborem kamiennych parapetów przemawia ich trwałość, elegancja, komfort użytkowania. Parapety z kamienia łatwo utrzymać w czystości, są też bezpieczne i ekologiczne. Ich ceny również nie są wygórowane, jeśli weźmiemy pod uwagę jakość oferowanych przez nas produktów. Kamienne parapety wykonywane są m.in. z marmuru. Gwarantujemy, że wnętrza, do których dodadzą Państwo nasze parapety z kamienia, zyskają pod każdym względem – zarówno jeśli chodzi o ich funkcjonalność, jak i estetykę.

W naszej stałej ofercie są gotowe parapety kamienne o grubości 2 lub 3 cm, o zaokrąglonych bokach.

Marmurowe schody

Wykonujemy także schody z kamienia. Naturalny kamień jest trwały i ponadczasowy, a kamienne stopnie sprawdzają się zarówno w eleganckich aranżacjach wnętrz, jak i na zewnątrz. Realizujemy rozmaite projekty – schody proste, po łuku, zabiegowe.

W naszej stałej ofercie są gotowe proste stopnie i podstopnice do schodów kamiennych. Obecnie dostępne od ręki są stopnie i podstopnice wykonane z kamienia Classic Light; Cream Ole, Emperador Light i Cream Pino, oraz parapety z Classic Light, Mink, Tundra Grey, Simena.