Metamar

Kamienie na zewnątrz

Poza kamieniami do wnętrz i zastosowań specjalnych nasze wyroby nadają się również do zagospodarowania obszarów zewnętrznych. Wszak nic tak nie uzupełnia wyglądu domu, jak dobrze dobrana kamienna elewacja, wykończenie tarasów czy kamienie chodnikowe. Profesjonalna obróbka kamienia naturalnego pozwala dziś tworzyć nawet najbardziej wyszukane aranżacje. Praktycznie nie ma takich pomysłów, których nie dałoby się zrealizować.

Chodniki/Tarasy

Jak zadbać o wygląd swojej posesji? Na przykład inwestując w tarasowe płytki kamienne. Oferujemy zestawy płytek w różnych rozmiarach i wzorach, służące do tworzenia niezwykle efektownych kompozycji. Dysponujemy również płytkami chodnikowymi specjalnie postarzanymi oraz wieloma innymi, wykonanymi z wysokiej klasy kamieni naturalnych.

Elewacje

Zewnętrzne elewacje z kamienia, murki i ogrodzenia – materiały kamienne Metamar są wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba ich zastosowania. Nasze kolekcje splitów i wapieni zdają egzamin przy tworzeniu aranżacji wewnętrznych oraz zewnętrznych i są gotowe do użycia według Państwa uznania – w szerokie gamie kolorów, wzorów oraz faktur.