Obróbka kamienia

Posiadamy nowoczesne maszyny pozwalające nam na szybką i profesjonalną obróbkę kamienia naturalnego. Efektem naszej pracy są estetyczne i funkcjonalne wyroby z kamienia: zarówno do aranżacji wnętrz, jak i powierzchni na zewnątrz budynków, np. w postaci kamieni do ogrodów. Dzięki naszym wyrobom z kamienia zrealizują Państwo wszystkie swoje plany związane z tym materiałem. Zapraszamy do współpracy również m.in. zakłady kamieniarskie oraz architektów.

Pielęgnacja kamienia – co warto wiedzieć?

Przy zakupie wyrobów z kamienia warto też pamiętać o fakcie, że kamień naturalny, poza swoimi wszystkimi walorami, wymaga odpowiedniej konserwacji i pielęgnacji. Konieczność impregnacji powierzchni dotyczy m.in. kamiennych podłóg, blatów czy parapetów z kamienia. Dzięki zaimpregnowaniu wyroby z kamienia są m.in. odporne na działanie wilgoci, ale też na powstawanie plam i przebarwień. Ze szczegółowymi zasadami pielęgnacji kamienia może Państwa zapoznać np. sprzedawca tego rodzaju wyrobów.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.