Metamar

3 pomysły na wykorzystanie mozaiki kamiennej w aranżacji wnętrza

Mozaika z kamienia naturalnego jest doskonałym pomysłem na aranżację wnętrz domów i mieszkań. Dzięki takim mozaikom można zaprojektować zjawiskowy salon czy przedpokój, a nawet (jeśli ktoś lubi taki design) sypialnię. Możliwości są ogromne. Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia i zasobność portfela. Poniżej przedstawiany trzy ciekawe pomysły na wykorzystanie mozaiki z kamienia naturalnego.

Łazienka z modelem Mount Grey

Przepiękna mozaika w wielu odcieniach górskiej szarości to doskonały pomysł na wykończenie ścian w łazience. Szarość płytek jest wyjątkowa z wielu względów. Doskonale sprawdzi się jako dekoracja nowoczesnej łazienki dla singla utrzymanej w ciemnej jednolitej kolorystyce.  Taka stonowana aranżacja pomoże wyciszyć się po całym dniu trudów i wywoła intensywne i przyjemne doznania estetyczne.

Model Mount Grey 00HLL polecany jest szczególnie tym, którzy uwielbiają naturalne motywy i szukają subtelnych motywów dekoracyjnych.

Przedpokój z modelem Ice Grey

Ta mozaika z kamieni naturalnych z kolei polecana jest wszystkim tym, którym zależy na wywołaniu efektu przyjemnego „chłodu” w aranżacji wnętrza. Mozaika w kolorze bieli może stanowić doskonały dodatek do pomieszczeń utrzymanych w intensywnych kolorach. Sprawdzi się jako dekoracja i uzupełnienie minimalistycznych przedpokojów i wiatrołapów.

Model Ice Grey polecany jest wszystkim tym, którzy lubią proste, efektowne i niesamowicie estetyczne rozwiązania!

Salon z modelem Coffee Desert

Mozaika kamienna Coffee Desert sprawdzi się do projektu przytulnego salonu. Kolor kawy z mlekiem pozwoli uzupełnić wiele nowoczesnych aranżacji, tworząc przytulną atmosferę w salonie. Za pomocą mozaiki można wyróżnić ważne strefy w projekcie. Doskonale sprawdzi się do nowoczesnych projektów utrzymanych w ciemnej kolorystyce. Na jej tle doskonale będą prezentować się czarne meble i dodatki, np. duże czarne donice.

To oczywiście tylko kilka przykładów. Nasze mozaiki kamienne sprawdzą się w wielu aranżacjach, ubogacając projekt swoją ciekawą fakturą i kolorystyką.

Rekomendowane artykuły