Metamar

Odśwież aranżację swojego biura dzięki płytkom z onyksu 

Wyroby z onyksu prezentują się bardzo efektownie zarówno jako okładziny ścienne, jak i w postaci niewielkich instalacji dekoracyjnych. Mogą być świetną alternatywą dla popularnego marmuru. Onyks to materiał klasy premium, dlatego świetnie sprawdzi się w aranżacji nowoczesnego biura.  

Onyks na ścianę — efektowne i ekskluzywne rozwiązanie

Onyks na ścianę jest dostępny w postaci płytek lub slabów (tj. wielkoformatowych płyt, których wielkość uzależniona jest od wielkości bloku kamiennego). Niezależnie od tego, które z tych rozwiązań wybierzesz, możesz mieć pewność, że wyroby z onyksu będą wyglądać bardzo efektownie na ścianie Twojego biura.

Wiele odmian tego kamienia wyróżnia się niejednolitą kolorystyką, dzięki czemu wyroby z onyksu są niepowtarzalne i nie można znaleźć dwóch identycznych płytek. Dodatkowo onyks na ścianę doskonale sprawdza się w podświetlanych instalacjach. Odpowiednio dobrane oświetlenie pomoże wydobyć w pełni charakter tego kamienia i podkreślić jego urodę. Płytki z onyksu podświetlone, np. taśmami LED, pozwolą Ci wyeksponować ważne miejsce w aranżacji pomieszczenia, np. jako tło dla logo Twojej marki, dzięki czemu będzie ono widoczne już od wejścia.

Jaki onyks wybrać na ścianę?

Wielu projektantów w ostatnim czasie sięga po modne, ciemne kolory – szarość, grafit, granat czy butelkową zieleń. W takich pomieszczeniach świetnie sprawdzą się dekoracyjne slaby z onyksu. Będą one stanowić kontrast do stonowanej kolorystki ścian. Przykładem może być tutaj nasz onyks GREEN, który doskonale będzie prezentował się w otoczeniu grafitu. Podobny efekt uzyskasz, wybierając kamienie z kolekcji AMBER lub HONEY. Do kompozycji z granatem polecamy kamienie z kolekcji DOVE. Takie zestawienia kolorystyczne nie tylko pozwolą uzyskać wyjątkowy efekt aranżacyjny, ale będą też wpływać na postrzeganie marki przez Twoich kontrahentów. Wykorzystanie we wnętrzu kamieni naturalnych pokazuje profesjonalizm i podnosi prestiż Twojej firmy.  

Rekomendowane artykuły