Metamar

Chodniki ogrodowe z trawertynu – piękne i wytrzymałe chodniki kamienne na lata!

Kamień znajduje powszechne zastosowanie w ogrodowych przestrzeniach, z uwagi na jego trwałość, niezawodność oraz fantastyczny efekt wizualny. Materiał ten zdominował aranżacje ogrodowe i jest obecnie najpopularniejszym wyborem wśród inwestorów.

Chodniki z kamienia na długie lata

Trawertyn pozwala na perfekcyjne wykończenie przestrzeni zewnętrznej. Posiada charakterystyczne pory, które wypełniamy dobranym kolorystycznie cementem lub pozostawiamy nienaruszone, w zależności od zamówienia.

Płyty trawertynowe tworzą wielobarwne pasy, gdy są cięte wzdłuż, albo przypominają rysunek chmury. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskasz, można tak je przygotować.

W naszym asortymencie znajdziesz płyty trawerytnowe w wielu fantastycznych kolorach oraz wzorach pozwalających na stworzenie niezapomnianej aranżacji ogrodowej. Wśród klasyków znajdują się płyty w kolorach Classic Light, Rustic czy Ivory. Nieco bardziej szaloną kompozycję pozwolą stworzyć m.in. warianty Ivy Brown czy Silver Brown.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Nie mamy wątpliwości, że w naszej ofercie znajdują się najlepsze płyty trawertynowe na polskim rynku. Odznaczają się bardzo dobrą jakością i są pozyskiwane bez szkody dla środowiska naturalnego.

Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź dostępne modele!

Rekomendowane artykuły