Metamar

Jak urządzić minimalistyczny taras z wykorzystaniem marmuru?

Gdy za oknem są już pierwsze oznaki wiosny, warto spełnić marzenie o nowej strefie relaksu. Taras w minimalistycznym stylu z wykorzystaniem marmuru to hit, który warto rozważyć przy planowaniu aranżacji.

Marmur to kamień naturalny, który świetnie sprawdzi się na tarasie. Stworzysz dzięki niemu trwałą na lata podłogę.

Marmur odmieni każdą przestrzeń

Marmurowe płytki na tarasie sprawiają, że przestrzeń zewnętrzna jest zarówno nowoczesna, jak i klasyczna, a przy tym bardzo elegancka.

Płytki inspirowane wzorem marmuru dostępne są w różnych wielkościach, kształtach i formatach. W naszej ofercie znajdziesz modele tj. Vanilla, North Sky czy Nordic Grey. Proste i minimalistyczne struktury idealnie wpisują się w trend współczesnych aranżacji przestrzeni wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Jeżeli szukasz płytek marmurowych do wykończenia tarasu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Szeroka gama kolorów i wzorów w naszym asortymencie sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć wariant umożliwiający urządzenie przestrzeni w minimalistyczny, nowoczesny sposób.

Z czym warto połączyć marmur?

Wzór marmuru pochodzi wprost z natury, dlatego najlepiej komponuje się z materiałami organicznymi, roślinnością oraz ekologicznymi dodatkami. Ponadczasowe drewno jest jednym z wyborów, na jakie warto stawiać. Można zdecydować się na komplet: stół oraz krzesła wykonane z solidnego drewna. To inwestycja na długie lata zapewniająca wygodę w trakcie grillowania, jak i odpoczynku. Marmur i drewno to połączenie, które zaskarbi sobie sympatię wielu osób.

Jeżeli marzy Ci się stworzenie tarasu z pazurem, możesz połączyć marmur z intensywną kolorystyką dodatków oraz mebli m.in. w odcieniach butelkowej zieleni, granatu czy bordo.

Marmur to wyjątkowy materiał, który wyróżnia się naturalnym pięknem, elegancją oraz szykiem. Umieszczając go na tarasie, dokonujesz fantastycznej inwestycji na długie lata.  

Rekomendowane artykuły