Metamar

Inspirująca aranżacja – sprawdź najbardziej efektowne kamienie z naszej kolekcji 

Marmur, który zachwyca efektownymi wzorami

Marmur jest ponadczasowy, już od setek lat zachwyca swoim oryginalnym wyglądem, który jest dziełem natury. Dlatego zamiast kupować płytki w jednolitym kolorze, odmień wnętrze domu lub biura, wybierając te zrobione z marmuru, które wyróżniają się efektownymi wzorami.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno ciemny marmur z jasnymi użyleniami (np. Black Silk, Mont Grey), jak i przełamane ciemnymi deseniami (np. Lilac T, Mink – nazywany tez  Marmara). Jednym z najbardziej ekstrawaganckich kamieni z naszej kolekcji jest również Rosso Levanto – ciemnoczerwony kolor przeplatany jasnym użyleniem daje bardzo ciekawy efekt wizualny. Szczególnie jeśli połączysz takie płytki z klasyczną bielą czy odcieniami szarości.

Kamień w kolorze złota, który daje wrażenie luksusu

A może zamiast klasycznej bieli, beżu lub czerni zdecydujesz się na płytki w złotym kolorze? Z pewnością można powiedzieć o nich, że są efektowne i sprawdzą się w wielu aranżacjach w stylu glamour. Będą doskonałym wyborem do hotelu, restauracji i biura.

W naszej ofercie znajdziesz trawertyn w kolorze złota – Gold , czy marmur Anthracite Gold – połączenie szarości ze złotem. Z czym go zestawić? Płytki z tych kamieni będą wyglądały bardzo efektownie w połączeniu z białymi lub czarnymi elementami.

A jeśli chcesz postawić na coś innego niż złoto, do wyboru masz również onyks w ciepłych odcieniach np. Amber Onyx i Honey Onyx. Onyks to kamień, od którego trudno oderwać wzrok, jeśli jest odpowiednio oświetlony. W związku z tym warto położyć płytki onyksowe tam, gdzie jest sporo naturalnego światła (np. w salonie z wyjściem na taras) lub zadbać o sztuczne doświetlenie. 

Rekomendowane artykuły