Metamar

Projekt biura – wskazówki aranżacyjne

Projekt biura – wskazówki aranżacyjne

Biuro to miejsce, które powinno sprzyjać efektywnej pracy, a także być wizytówką firmy. Twoi kontrahenci z pewnością zwrócą uwagę na elegancką i ciekawą aranżację wnętrz, co będzie miało korzystny wpływ na wizerunek firmy. W zaprojektowaniu eleganckiego designu pomogą Ci zarówno elementy z marmuru (np. płytki marmurowe), jak i te wykonane z onyksu.

Onyks na ścianę, czyli jak zrobić modną aranżację ścienną w biurze

Onyks wyróżnia się zarówno dużą wytrzymałością, jak i zachwycającymi barwami. W ostatnich latach szczególnie modne są podświetlane aranżacje ścienne, które warto umieścić w pobliżu biurka jako dodatkowe źródło światła. Połączenie wielowarstwowego przekroju onyksu z efektownym podświetleniem rozświetli wyeksponuje Twoje stanowisko we wnętrzu. W takim zestawieniu doskonale sprawdzi się np. Amber Onyx i Honey Onyx.

Onyks na ścianę to nie jedyne rozwiązanie, które możesz wprowadzić do swojego biura. Ze względu na wyjątkową trwałość oraz zachwycający wygląd, onyks wykorzystuje się również do tworzenia elementów dekoracyjnych (elementy z niego wykonane można umieścić np. w blacie stołu).

Unikatowe płytki marmurowe

Płytki marmurowe dzięki wyjątkowej strukturze sprawią, że Twoje biuro stanie się bardziej ekskluzywne. Decydując się na płytki z marmuru, możesz wybierać spośród wielu kolorów. Jeśli stawiasz na wystrój w jasnych odcieniach dobrym wyborem, będzie np. Royal White, Vanilla, a także Afyon White. Jasne płytki świetnie komponują się z meblami w odcieniach szarości i czerni.

 Niezwykle nowoczesny wygląd można również otrzymać sięgając po ciemne elementy. Mogą być to zarówno skórzane meble, czarne szklane stoły ustawione na środku biura, jak i płytki marmurowe w ciemniejszych odcieniach. Jeśli obawiasz się, że będą wyglądać zbyt przytłaczająco, możesz postawić na klasyczne i równie eleganckie połączenie czerni i bieli (np. Vanilla T, Royal White T z Armani Brown, Mont Grey B) lub odcienie szarości (np. Tundra Grey).

Rekomendowane artykuły