Witamy na naszym blogu

Podłoga z trawertynu – dlaczego to dobre rozwiązanie

Trawertyn jest materiałem o wysokich walorach estetycznych i wytrzymałościowych. Dzięki swoim właściwościom i nietuzinkowemu wyglądowi cieszy się popularnością w aranżacji wnętrz.  Szczególnym zainteresowaniem cieszy się trawertyn na podłogę, który zmienia charakter aranżacji i czyni ją bardzo przytulną.

Onyks na ścianie w salonie – świetny sposób na odświeżenie aranżacji wnętrza

Znudziła Ci się dotychczasowa aranżacja salonu? A może potrzebujesz czegoś, by nadać mu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter? Tym, czego szukasz, może być onyks – kamień naturalny, którego wyjątkowe właściwości od lat zachwycają architektów i dekoratorów wnętrz. Już jedna płyta zamontowana jako element ściany, może kompletnie zmienić charakter wnętrza.

Dlaczego trawertyn niezmiennie cieszy się uznaniem architektów wnętrz?

Nie ulega wątpliwości, że kamień naturalny jest ponadczasowy. Piękno trawertynu doceniane było już w  starożytności, kiedy był nazywany egipskim alabastrem. Dziś każdy może zdecydować się na jego wykorzystanie w aranżacji wnętrz i ogrodu. Jest niezwykle popularny wśród architektów i projektantów wnętrz. W czym tkwi jego sekret?

Czarny marmur - jak możesz wykorzystać go w aranżacji wnętrz?

Marmur kojarzy się z luksusem i dostojnością. Dzięki niemu wnętrze nabiera stylu, wyrazu, przestaje być nijakie i już od progu stwarza niepowtarzalną atmosferę. W ostatnich latach w aranżacjach wnętrz dominują naturalne kolory i odcienie. Projektanci nie boją się sięgać po modne szarości, grafit, a nawet czerń. Jak wykorzystać czarny marmur w swoim projekcie?

Kamień naturalny na elewację – czy wapień będzie dobrym wyborem?

Wapień to materiał, który od dawna jest wykorzystywany w budownictwie. Dzięki dobrym właściwościom izolacyjnym i estetycznym znajduje uznanie wśród architektów. Często stosuje się go do wykańczania fasad budynków i tworzenia ogrodzeń. Czy warto użyć płyt wapiennych do pokrycia domu?

aranzacja biura kamien

Aranżacja wnętrza biura jako przykład działań employer branding

Employer branding to działania mające na celu zapewnienie wyższego poziomu obsługi klienta poprzez kreowanie wizerunku marki. Ma to wpływ nie tylko na samo postrzeganie jej przez potencjalnych klientów i udziałowców, ale przede wszystkim budowanie pozytywnej opinii wśród dotychczasowych pracowników firmy oraz kandydatów na rynku pracy. Wyróżnia się dwa typy employer brandingu – wewnętrzny (skierowany do obecnych pracowników i kontrahentów) oraz zewnętrzny (skierowany do przyszłych pracowników i kontrahentów).

Marmur w Twoim domu

Marmur w Twoim domu – rozwiewamy wątpliwości!

Marmur ma obecnie niezwykle szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz naszych domów i mieszkań. Szlifowanie nadaje powierzchni marmuru wysoki połysk, dzięki czemu wygląda on doskonale zarówno w roli blatów kuchennych, jak i wewnętrznych parapetów i półek. Wykorzystywany jest także z powodzeniem jako kamień posadzkowy czy okładzinę ścienną. Ze względu na bardzo różnorodną kolorystykę surowca można go dopasować do każdego wnętrza.

toskania

Dziś zabieramy Cię na wycieczkę do Toskanii! Odkrywamy tajemnicę włoskiego designu!

Choć ostatnie miesiące skutecznie uniemożliwiają nam podróże, do wymarzonych miejsc możemy przenieść się choćby wirtualnie. Dziś zabieram Was w miejsce, gdzie słońce grzeje mocniej, a zapach ziół unosi się powietrzu. Przyjrzymy się wspólnie niezwykłej aranżacji toskańskich domów. 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.